Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usług psychologicznych.

Umów się na wizytę

Umów się, a na pierwszą wizytę otrzymasz 50% zniżki.

Telefon:
+48 533 982 048

E-mail:
psycholog@wolnyumysl.com

Opinie
naszych pacjentów

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas!

Pani psycholog jest miłą, empatyczną i otwarta osobą. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia terapii przez Panią psycholog. Ze względu na otwartość mogłam spokojnie i bez żadnych oporów opowiedzieć o swoich problemach w związku. Otrzymałam wsparcie i wskazówki jak zachowywać się w różnych sytuacjach. Przychodząc na terapię byłam osobą zamkniętą w sobie i nie radzącą sobie w sytuacjach rodzinnych. W chwili obecnej powróciłam do życia i potrafię radzić sobie z problemami.

Jadwiga K., 2016

Dziękuje Pani za wszystko co dla mnie Pani zrobiła, za serce , zaangażowanie i profesjonalizm. Wiem, że to w jakim teraz jestem miejscu w życiu, to dzięki Pani pomocy. Otworzyłam mi Pani oczy na wiele spraw i pomogła uwierzyć w siebie, w swoją kobiecość, w swoje możliwości. Pozmieniała mi pani dużo w głowie. Wiele rzeczy zaczęłam robić z myślą o sobie. Zrozumiałam że jestem ważna i mogę realizować swoje plany i marzenia.

Monika J., 2016

Dziękuję za pomoc, którą otrzymałem. Dzięki pomocy pani psycholog zacząłem zmieniać siebie. To co mnie męczyło, to moje uzależnienie. Piłem i raniłem tym piciem moją kochana rodzinę. Pani psycholog uświadomiła mi, że można żyć inaczej, być trzeźwym. Jest to dla mnie bardzo cenne. Pani psycholog mówiła mi, że to moja własna praca, ale ja wiem, że bez terapii nie poradziłbym sobie.

Piotr W., 2015

Czekamy na Twoją opinię

Podziel się swoją opinią na temat współpracy z WolnyUmysl.com. Pomożesz innym osobom dokonać pierwsze kroku, jakim jest udanie się na terapię lub skorzystanie z konsultacji. Każda historia jest dla nas bardzo ważna.

Napisz do nas

Image

Przyjazna atmosfera
i pełen komfort myśli

lub Pozna nas lepiej