Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu świadczenia usług psychologicznych.

Umów się na wizytę

Umów się, a na pierwszą wizytę otrzymasz 50% zniżki.

Telefon:
+48 533 982 048

E-mail:
psycholog@wolnyumysl.com

Psychoterapia dla dorosłych

Psychoterapia
dla dorosłych

Sesja od 120zł

Psycholog: Wioletta Maciejewska

Kiedy: do poniedziałku do niedzieli

Gdzie: ul. Bysławska 82, Warszawa, Wawer

Psychoterapia jest rozmową ze specjalistą i odkrywaniem samego siebie. Pozwala zobaczyć swoje problemy z innej perspektywy. Z pomocą terapeuty można zacząć porządkować swoje życie. Dla wielu osób , które borykają się z różnymi problemami i bezskutecznie próbują sobie sami poradzić z cierpieniem, spotkanie z terapeutą jest ważnym doświadczeniem.

Jest to proces, w którym pacjent przy wsparciu terapeuty zaczyna rozumieć swoje postępowanie i tworzy nowe możliwości i nowe ścieżki rozwoju osobistego.

Dlaczego warto skorzystać z terapii

psychoterapia dla dorosłychPodjęcie decyzji o terapii nie jest łatwą rzeczą. Często pojawiają się różnego rodzaju dylematy i wątpliwości. „Czy to mi pomoże? Czy warto zgłosić się po pomoc?”. Jest to naturalna reakcja w sytuacji, kiedy mamy mówić
o swoich trudnościach osobie, której nie znamy. Dlatego ważne jest nawiązanie relacji terapeutycznej tak, aby klient czuł się komfortowo i mógł otwarcie mówić o swoich problemach.

Często impulsem do podjęcia psychoterapii są trudne doświadczenia życiowe: konflikty w związku, poczucie samotności, trudności w tworzeniu relacji, traumatyczne wydarzenia. Dzięki psychoterapii poznajesz siebie, swoje możliwości.

Mając większą świadomości siebie, swoich uczuć, myśli i pragnień, jesteś w stanie kierować świadomie swoim życiem i dokonywać świadomych wyborów.

W jakich problemach pomaga psychoterapia?

Na psychoterapię możesz zgłosić się z różnego rodzaju problemami. Psychoterapia jest metodą leczenia: w zaburzeniach nerwicowych, lękowych, zaburzeniach osobowości, stanach depresyjnych. Możesz zgłosić się na terapię również, gdy masz problemy w związku, problemy wychowawcze, problemy w relacjach z ludźmi, problemy z emocjami, problemy z uzależnieniem itd. Możesz zgłosić się zawsze wtedy kiedy czujesz, że potrzebujesz pomocy.

Pani psycholog jest miłą, empatyczną i otwarta osobą. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia terapii przez Panią psycholog. Ze względu na otwartość mogłam spokojnie i bez żadnych oporów opowiedzieć o swoich problemach w związku. Otrzymałam wsparcie i wskazówki jak zachowywać się w różnych sytuacjach. Przychodząc na terapię byłam osobą zamkniętą w sobie i nie radzącą sobie w sytuacjach rodzinnych. W chwili obecnej powróciłam do życia i potrafię radzić sobie z problemami.

Jadwiga K., 2016

Image

Przyjazna atmosfera
i pełen komfort myśli

Poznaj nas lepiej lub